Smluvní partner

Autoservis

Opravy osobních a dodávkových automobilů všech světových značek.


Náš servis disponuje všemi dostupnými informacemi a databázemi ke všem značkám automobilů a k tomu i potřebnými originálními přípravky pro jednotlivé montáže, což nám umožňuje konkurovat značkovým autoservisům a to především za několikanásobně levnější ceny práce, ale i náhradních dílů.
Naši pracovníci jsou pravidelně školeni na jednotlivé servisní úkony a v různých odvětvích jsou i specialisty s patřičným certifikátem způsobilosti.

Diagnostika


Mezi vybavení naší mechanické dílny patří nejrůznější diagnostické přístroje např. Diagnostický přístroj TEXA s maximálním rozhraním, umožňující komunikaci s řídícími jednotkami všech osobních I nákladních značek automobilů vč. měření tlaku a průtoku paliva, proměřování jednotlivých elektronických částí motoru (osciloskop) atd.. Ale I další diagnostické přístroje jako např: SuperVag, Delphi, Atal a další.
Naši Multitronici (specialisté na diagnostické práce) mají bohaté zkušenosti a jsou pravidelně doškolováni na nové technologie ve vozidlech tak, abychom vám mohli poskytovat ty nejlepší služby když přijde na diagnostiku vašeho vozidla.

Geometrie


Provádíme měření sbíhavosti kol na nejmodernější laserové 8-sensorové geometrii s CCD kamerami od společnosti Ravaglioli.
Disponujeme obsáhlou databázi vozů, díky tomu jsme schopni měření a seřízení geometrie kol na všech typech aut od veteránů, přes standartni vozy až po nejluxusnější vozy všech světových výrobců automobile.

Klimatizace


Plnění, údržba a desinfekce autoklimatizací se v našem servisu provádí na plně automatickém zařízení. Přístroj odsaje veškeré stare chladivo včetně opotřebeného oleje kompresoru, posléze očištěné chladivo vrátí zpět, doplní na potřebné množství a doplní nový olej tak, aby mohlo Vaše vozidlo poskytovat ten nejlepší komfort na Vašich cestách.

Brzdy


Jsme specialisté na brzdové systémy a jsme akreditovaným BRZDOVÝM CENTREM předních výrobců brzdových systémů.
K dalším opravám jako jsou např. opravy motorů, převodovek, podvozkových skupin, výměny čelních oken atd. vlastníme potřebné vybavení, které je však standardním vybavením všech servisů udržujících krok s dobou a konkurujícím značkovým servisům.

Vesymo s.r.o.

Borecká 69
Jílové u Prahy - Borek
25401
IČ:63997363
DIČ: CZ63997363
Po
Út
St
ČT


So
Ne
7:00 - 17:00
7:00 - 17:00
7:00 - 17:00
7:00 - 17:00
7:00 - 17:00

zavřeno
zavřeno
NON STOP LINKA
602 106 255
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 224 282 649
    +420 606 736 606